Фото0310

Комплексне, анонімне лікування всіх видів залежностей (алкогольної, наркотичної, ігровий, нікотинової) за новітніми європейськими методиками.

Лікування проводить лікар-нарколог вищої категорії Мордак Ігор Григорович. Стаж роботи в психіатрії та наркології більше 30 років. Проходив спеціалізацію в Швеції в клініці з лікування залежностей "МАРІЯ-МОЛОДЬ". Тривалий час працював головним лікарем в швейцарсько-американської компанії амбулаторного лікування всіх видів залежності.

Сьогодні, використовуючи весь набутий досвід, успішно лікує всі види залежностей: залежно від всіх груп наркотиків, акоголізма, ігроманії, тютюнопаління.

Можливість кинути згубні звички є, при дотриманні вказівок лікаря і усвідомленому бажанні самого пацієнта. Завжди є можливість повернутися в сім'ю, колектив, піднятися - кинути курити, вживати спиртне, наркотики. Знайти в собі сили і зупинити нестримне азартне потяг, яке руйнує людину, змінює його цінності.

  • Лікування ігрової залежності (ігроманії)
  • Консультація лікаря-психіатра
  • Лікування неврозів, депресій
  • Голкорефлексотерапія

Лікування алкоголізму (кодування, підшивка, медикаментозне лікування, психотерапія) засновано на прийомі ліків пригнічують задоволення від вживання спиртного. Підтримуючу терапію при цьому пацієнт зазвичай отримує протягом 2 місяців.


Лікування залежності від стимуляторів триває протягом місяця, проводиться підтримуючу терапію. Ці види лікування проходять амбулаторно, людина при цьому живе в родині, працює, залишається в соціумеМи підходимо індивідуально до кожного пацієнта. Існує безліч методик лікування різного виду залежностей. Ми не робимо панацею з будь-якої, щоб досягти ефективної роботи з пацієнтом враховуються багато факторів: від групи наркотичних засобів які він вживав, який проміжок часу, соціальні мотивації.


Лікування опіатної залежності заснована на блокуванні опіатних рецепторів в мозку всього за кілька годин. Які хворий проводить під загальною анестезією. Наркоз позбавляє пацієнтів від страху перед болючим лікуванням і ламкою. А саме ця боязнь утримує від звернення до лікарів понад 40% наркозалежних. Після цього хворому призначається терапія. заснована на прийомі препаратів, що підтримують байдужість до наркотику а також включає в себе психологічну та соціальну допомогу.


Весь процес реабілітації займає зазвичай кілька месяцев.Леченіе нікотинової залежності проводиться за авторською методикою, проходять комплексно із застосуванням препаратів і індивідуальною роботою з паціентом.Ліцензія МОЗ України АЕ № 571408 від 16.10.2014 р

Апімедцентр в Дніпропетровську - професійно, якісно, ​​безпечно, надійно, анонімно

Алкоголізм, наркоманія, тютюнова залежність, ігроманія, відхід у себе, депресія - все це дуже складні психологічні стани, в які в будь-який момент може впасти людина. Причин цьому безліч - від банальної сварки в родині до звільнення з роботи або втрати бізнесу.

Сьогодні залежністю від алкоголю і наркотиків страждають дуже багато людей, і, що найстрашніше, ця хвороба вражає людей незалежно від статі, віку, соціального статусу, роду діяльності або положення в суспільстві.

Не менш небезпечним видом залежності є ігроманія, коли людина відчуває потребу в іграх, як способі догляду від реальної дійсності, які допомагають людині на час зануритися в світ яскравих вражень і позитивних емоцій.

Якщо раніше ігроманами називали любителів азартних ігор, казино і рулеток, які спускали весь свій статок в гру в рулетку, то сьогодні з'явився новий вид ігроманії - залежність від комп'ютерних ігор, спілкування в соціальних мережах і т.д.

Всесвітня павутина допомагає людині піти у віртуальний світ, так не схожий на навколишнє його реальність і людина з часом починає відчувати сильну психологічну залежність від ігор через мережу або спілкування в соцмережах, втрачаючи орієнтацію в часі, забуваючи про відповідальність перед сім'єю і т.д.

Будь-яка залежність є паталогічна стереотип поведінки, який виражається в тому, що людина, відчуваючи стрес, нудьгу, втому або перебуваючи в поганому настрої, замість того, щоб зайнятися конструктивною діяльністю, яка допоможе вирішити проблеми і розігнати тугу, починає шукати вихід з положення в алкоголі, наркотиках, азартних або комп'ютерних іграх.

І якщо спочатку цей процес здається не настільки жахливим, то якщо не зупинити пристрасть людини до згубних звичок, то наслідки можуть носити катастрофічний характер, аж до відходу людини з життя. Адже люди, що страждають тією або іншою залежністю, слабохарактерні і схильні до суїциду.

Таким чином, лікування тютюнової залежності, лікування алкогольної та наркозалежності, лікування ігроманії має бути розпочато на ранніх стадіях, що дозволить домогтися максимально швидкого ефекту позбавлення від згубних пристрастей, що руйнують життя самого хворого і оточуючих його людей.

Наркологічний центр Апімедцентр в Дніпропетровську - професійний підхід до лікування різних видів психологічної залежності

Центр лікування ігроманії, алкоголізму та наркоманії Апімедцентр в Дніпропетровську готовий надати професійну допомогу і позбавити вас або близьких вам людей від будь-якої патологічної залежності, яка руйнує ваше життя і отруює існування оточуючих.

У сферу діяльності нашого центру входить:
  • лікування наркозалежності
  • лікування ігроманії
  • лікування депресії
  • лікування нікотинової залежності
  • лікування алкогольної залежності

Наркологічна клініка Апімедцентр оснащена сучасним обладнанням, які забезпечують ефективне і якісне лікування, а також подальший курс реабілітації.

Центр лікування тютюнової залежності, алкоголізму, ігроманії та наркоманії Апімедцентр - це команда висококваліфікованих фахівців, яку очолює лікар-нарколог вищої категорії Мордак Ігор Григорович.

Лікування наркоманії (Дніпропетровськ), позбавлення від нікотинової залежності або залежності від вживання алкоголю вимагає комплексного підходу, який включає в себе не тільки методи психологічної роботи, але і різні фізіологічні процедури, які очищають організм і відновлюють його працездатність.

Лікування ігроманії (Дніпропетровськ) направлено на повне позбавлення від згубної захоплення азартними і комп'ютерними іграми, залежно від соціальних мереж. У сферу нашої діяльності входить також лікування депресії (Дніпропетровськ).

Для лікування ігроманії та депресивних станів використовуються психологічні прийоми, які дозволяють максимально ефективно позбутися від патологічної залежності, підвищити стійкість до стресів і вміння протистояти різним життєвим ситуаціям, без догляду в себе або в віртуальну реальність.