Лікування алкогольної залежності в Дніпрі і Мукачево – ефективно, безпечно, анонімно

Кодування від алкоголізму

     Лікування проводить лікар-нарколог вищої категорії Мордак Ігор Григорович.

     Під час консультації підбирається найбільш прийнятний метод кодування для хворого на алкоголізм.

     Самий безвідмовний , безповоротно метод кодування хронічного алкоголізму - це введення в організм препарату на основі дисульфіраму.

Імплантація уколом в область лопатки - від 2500 грн. (2,5 года)

Підшивка препарату в область лопатки - від 3200 грн. (3 года)

     Термін кодування (час природного розпаду препарату в організмі) від 1,5 року.

     Це з'єднання має токсичну дію і при прийомі алкоголю провокує отруєння: з'являється нудота, почервоніння шкірних покривів, знижується артеріальний тиск, нудота, виникає прискорене серцебиття, блювота. Продовжувати вживання алкоголю </ strong> стає просто НЕМОЖЛИВО. </ Strong> Способу "розкодування" не існує. Виробляється умовний негативний рефлекс організму на прийом алкоголю. Для заспокоєння психоемоційного стану хворого, після різкого припинення прийняття алкоголю, прописується допоміжний курс прийому таблеток. Бажано протягом перших двох місяців підтримувати контакт з лікарем для отримання необхідних консультацій.

Про алкоголізм

     За останні роки на 50% збільшилася кількість пацієнтів з алкоголізмом у віці 20-27 років. Ранній алкоголізм таїть в собі велику загрозу для власного здоров'я пацієнта, рідних і суспільства. У суспільстві існує думка що "опохмеление" -це вживання спиртного вранці для зняття поганого самопочуття, а якщо людина в другій половині дня вживає пляшку пива це не опохмеление, це є не що інше як самообман, існує таке поняття як відстрочене похмілля.

   Саме це і характерно для людей з початковими проявами залежності і для людей соціально адаптованих. Людина розуміє що вранці

Кодирование от алкоголя Днепр

Кодування від алкоголізму Дніпро


пити погано, потрібно йти на роботу, навчання, сідати за кермо і він повинен добре виглядати. Але протягом усього дня його не покидають думки що в кінці дня він може розслабитися, зняти напругу. Часто в такій ситуації рідні і близькі не надають цьому великого значення. А адже це вже дводенне пияцтво, а якщо так триває 3-5 днів, то можна говорити про систематичному вживанні алкоголю. Більшість молодих людей і деякі дорослі не вважають пиво алкогольним напоєм. Одна пляшка 8% пива це приблизно 100 мл горілки, дві пляшки пива-200 мл горілки.


Візьміть ситуацію коли юнак чи дівчина кажуть що випили всього дві пляшки пива, на слух сприймається спокійно, але уявіть якби вони сказали що випили 200 грам горілки. В даний час близько 20% пацієнтів наркологічних стаціонарів це пивні алкоголіки ... А це все молоді люди, чоловіки, дружини, батьки і матері, це- здоров'я нашої нації. Невже не існує інших способів розслабитися, розважитися? Адже існує музика, мистецтво, театр, кіно, спорт, маса інших захоплень, а для цього потрібно проявити хоч маленьку волю, поборотися з власною лінню. Деякі йдуть легшим шляхом: випив, розслабився і не треба
над собою працювати, легко на душі і в тілі. Так поступово складаються хмільні дні, тижні, місяці і роки. В результаті людині легше згадати скільки часу він пив, чому не пив. У чому небезпека пияцтва? В першу чергу в тому що зловживають спиртними напоями люди не вважають себе хворими і звертаються до лікаря лише в разі конфлікту в сім'ї, на роботі або коли втрачають соціальний статус. Алкоголізм - це хвороба. Одним з критеріїв переходу побутового пияцтва в алкоголізм є зростання толерантності (здатність переносити великі дози алкоголю), або людина випиває більше, або робить це частіше. ефект сп'яніння виникає від дози перевищує початкову в 2-3 рази, зникає захисний блювотний рефлекс.

Іншим критерієм захворювання є абстинентний синдром (синдром похмілля). Виникає необхідність похмілля для того щоб зняти відчуття дискомфорту: прискорене серцебиття, внутрішнє тремтіння, тремтіння в тілі, нудоту, головний біль, розбитість, безсоння. Алкоголізм, як і інший вид залежності, є не тільки фізичну залежність а й психічну, яка формується раніше фізичної.

Існує термін вечірній алкоголізм. Іноді пацієнт і його рідні вважають, що він знає норму. Випиваючи ввечері 200-300 мл горілки або 2-3 пляшки пива, людина вважає: скарг немає, працюю, прогулів немає, на ранок нічого не турбує. Це свого роду стереотип - ритуал. Але з'ясовується, що він може обходитися без алкоголю максимум два дні, в той день коли не випила - погано спить, рано прокидається, у нього поганий настрій, запальність, відзначаються високі цифри артеріального тиску.

Розвивається соматична патологія, що підтверджується ЕКГ, УЗД, лабораторними аналізами. І так: зі схвалення, нерозуміння мами, дружини, батька повільно і впевнено формується алкогольна залежність.

Для отримання анонімної кваліфікованої допомоги ви можете звернутися в клініку АПІМЕДЦЕНТР. Своєчасна консультація лікаря - нарколога, його рада, допомога, допоможуть позбутися від залежності, вести здоровий спосіб життя, що принесе в сім'ю любов, злагода, щастя, мир. Самостійно позбутися від алкогольної залежності практично неможливо.
Рідні і близькі! Допоможіть тим людям, які вам дороги.
Ліцензія № 571408 от 16.10.14 г.

Алкоголізм - це дуже серйозна психологічна залежність від вживання міцних напоїв, яку сама людина, на жаль, визнати не в змозі. Визнати себе алкоголіками можуть тільки люди з сильним і твердим характером, які вирішують стати на шлях одужання і намагаються знайти шляхи виходу з кризи. </ P>
Центр лікування алкогольної залежності Апімедцентр спеціалізується на лікуванні різних видів патологічних залежностей, в тому числі і від вживання алкоголю.

Ми готові надати будь-яку необхідну допомогу, щоб допомогти людині, яка страждає від алкоголізму, позбутися від цієї згубної пристрасті, що руйнує його життя і життя близьких його людей і оточення.

Визнання себе хворим залежністю від алкоголю є першим кроком на шляху до нового життя, яка буде грати для вас абсолютно новими яскравими фарбами і принесе вам море позитивних емоцій.

У наш центр алкогольної залежності звертаються також і рідні і близькі людини, що страждає згубною пристрастю до алкоголю. Ми готові надати медичну та психологічну допомогу, приклавши всі зусилля, щоб позбавити алкоголіка від його хвороби, при цьому психологічна допомога рідних і близьких є просто необхідною.

Лікування алкогольної залежності проводить лікар-нарколог вищої категорії Мордак Ігор Григорович, який володіє безцінними знаннями і багатим досвідом роботи по лікуванню алкоголізму будь-якого ступеня тяжкості.
Комплексний підхід до лікування алкоголізму - гарантія ефективності позбавлення від згубної пристрасті </ strong>

Лікування алкоголізму носить комплексний характер, який включає в себе психологічні методи роботи з хворими на алкогольну залежність, а також медикаментозне лікування, яке допомагає відновити працездатність всіх органів і систем людського організму, в першу чергу, печінки, зняти інтоксикацію, позбавити від похмільного синдрому і т. д.

Лікування алкоголізму (Дніпропетровськ) в центрі лікування алкогольної залежності Апімедцентр включає в себе наступні методики:

  • кодування від алкоголізму;
  • підшивка;
  • медикаментозне лікування;
  • психотерапевтичні методи роботи.

Як правило, підтримуючу терапію алкоголізму в Дніпропетровську в нашому центрі пацієнт отримує протягом двох місяців.

Лікувати алкоголізм найефективніше на початковій стадії захворювання, коли у людини ще не сформувалася стійка залежність до вживання спиртного.

Однак, ми знаємо, як лікувати алкоголізм і на більш важких стадіях захворювання, допомагаючи справитися людині з такими небезпечною недугою, який нерідко призводить до найтрагічніших наслідків.
У нашому центрі лікування алкогольної залежності застосовуються найефективніші методики лікування алкоголізму, які допоможуть досить швидко зняти психологічну залежність, відбити тягу до вживання спиртного, а також отримати потужний оздоровчий ефект, який відновлює сили і працездатність всього організму.

Психотерапевтичні методики, що застосовуються в центрі Апімедцентр, допомагають нашим пацієнтам усвідомити всю згубність вживання алкоголю, знайти в собі сили відмовитися від прийому алкоголю, поставити перед собою цілі і намітити шляхи і способи для їх досягнення.

Ми точно знаємо, як вилікувати алкоголізм, і допоможемо повернути вас або ваших близьких до нормального життя, наповненою яскравими фарбами, радістю і позитивними емоціями.

Ефективне і безпечне лікування алкоголізму в центрі Апімедцентр проводиться анонімно з дотриманням повної конфіденційності.