Лікування ігрової залежності

Ігрова залежність – це одна з форм психічних розладів, яка характеризується компульсивним  потягом до гри і формуванням деградації особистості. Останнім часом стали багато говорити про ігрову залежності. Створюється таке враження, ніби раніше її не існувало, хоча з літератури ми знаємо, що гравці були завжди.

азартные игрыВо-первых, в даний час створені дещо інші умови. Раніше у нас не було стільки ігрових автоматів, гральних клубів. Якщо ви сьогодні пройдетесь з якої-небудь центральної вулиці міста, ви налічите кілька десятків залів ігрових автоматів.

У випадку з ігроманією, як і при наркоманії, а також алкоголізм, є деяка частина населення, схильна до розвитку згубної пристрасті до азартних ігор. власне, ігроманію як такої в силу офіційного відсутності цієї проблеми в минулому, медицина не займалася. Про проблему ігрозалежних людей не говорили і наявність її не визнавали. Лише останнім десятирічні ця згубна звичка отримала медичне визнання. Ігроманія за ступенем негативних наслідків цілком порівнянна з наркозалежністю, у людини найчастіше розвиваються ті ж негативні якості: він стає спритним, брехливим, постійно вигадує причини для отримання грошей, знаходить все нові і все більш витончені виправдання для своїх дій. найчастіше страждає ігрозалежністю починає красти і закладати в ломбард домашні цінності, повністю втрачає інтерес до оточуючих, друзям і родині.

Залежність від ігор не знає кордонів, в неї потрапляють люди різного віку і статі. Ігрова залежність в своєму розвитку проходитьигроман ті ж стадії, що і наркоманія і формує дуже схожі зміни особистості. Як правило, ігрова залежність самим пацієнтом рідко визнаеться, тривогу починають бити близькі люди, ігроман, Каже, що він може зупинитися в будь-який момент, але це не так, отримавши зарплату він не доносить її додому, нарощує борги, а коли дзвонять кредитори. То виникає тільки одна думка – зараз знайду гроші виграю і віддам борг, але відбувається все навпаки , черговий програш і збільшення боргу і далі замкнуте коло. Часто це закінчується депресією і іноді суїцидом.

З точки зору лікаря, в організмі ігромана відбуваються процеси нагадують аналогічні у страждаючих наркоманією. При цьому , хоча людина явно наркотики не приймає, однак в його організмі активно виробляються особливі речовини – «внутрішні наркотики». Ці речовини називаються «ендорфіни» і покликані допомогти нам пережити сильний стрес чи іншу психологічну травму. Крім цього, вони виробляються і під час , коли людина відчуває сильні позитивні емоції. У випадку зі страждаючими ігроманію , коли у людини розвинулася така залежність, йому стає вже зовсім неважливо – виграє він чи програє, для нього самоцінний процес гри. Як доведено медичними дослідженнями, під час гри рівень вироблення ендорфіну більш ніж в 200 разів вище, ніж в стресовому стані. Тобто людина отримує неабияку частку кайфу.

 ігрові автомати, лікування ігроманії у Дніпрі Ігроманів в чистому вигляді досить мало, хоча вони, безперечно, є. Найчастіше ігроманія сусідить з алкогольною залежністю, або ж з прийомом наркотичних речовин психостимулирующего ряду, що дозволяє ігроманії довгий час зберігати відчуття бадьорості і та швидкість реакції, при цьому отримуючи ще велику дозу кайфу.

Лікування ігроманії дуже складний і тривалий процес, воно повинно бути комплексним з < span class = "annotation mkYo mkForbidden start end small" data-annotation-idx = "0" data-annotation = "33" data-alternate-annotation = "forbidden-annotation" data-kind = "mkYo"> урахуванням патогенезу виникнення залежності і порушень ендорфіновий обміну, порушень психіки. Як правило – це поєднання медикаментозного лікування і психотерапії, мінімум три місяці пацієнт приймає ліки і відвідує лікаря, також до роботи підключаються і близькі родичі залежної людини, так як вони співзалежних і їм теж потрібна допомога. Формування ремісії відбувається, як і при наркоманії протягом року. Найчастіше паралельно необхідно лікувати і іншу залежність якщо вона є.

За одну ніч не можна змінити життя!

Але за одну ніч можна змінити свої думки, які назавжди змінять твоє життя.