Лікування нікотинової залежності в Мукачево

lechenie-tabakokurenia-2Нікотинова залежність так само, як і будь-яка інша залежність, є одним з видів психологічних розладів. Головна проблема залежності від нікотину полягає в тому, що захоплення тютюнопалінням завдає непоправної шкоди здоров’ю людини. Одним з найбільш серйозних захворювань, якому піддаються завзяті курці, є рак легенів.

Непомірне куріння, яке виражається не одним десятком викурених сигарет в день, призводить до того, що людина починає дуже погано виглядати, псується його шкіра, яка стає землистого кольору, зуби набувають характерного для курців жовтий колір, з’являється неприємний запах з рота, страждає стан нервової і серцево-судинної системи, шлунково-кишковий тракт і т.д.

Більшість курців до кінця не усвідомлюють, наскільки величезної шкоди вони завдають своєму здоров’ю і здоров’ю своїх близьких, адже доведено, що пасивне куріння не менш, а навіть більш небезпечно для людського здоров’я.

«Апімедцентр» в Дніпропетровську – це медичне лікувально-реабілітаційний заклад, що спеціалізується на лікуванні всіх видів залежностей, в тому числі позбавляючи людей від залежності від тютюнопаління.

Лікування нікотинової залежності в нашому центрі проводиться під керівництвом досвідченого лікаря-нарколога Мордак Ігоря Григоровича, який за свою успішну практику врятував не один десяток життів від різних видів залежностей, в тому числі і від тютюну.

Справитися з нікотиновою залежністю досить складно. Потрібно мати дуже сильним характером і мати потужну мотивацію, щоб домогтися поставленої мети. Саме тому допомога лікаря-нарколога з глибокої базою теоретичних знань і багатою практичною діяльністю дуже актуальна і затребувана. Завдяки професійному підходу фахівців до лікування розпрощатися зі шкідливою звичкою непомірного тютюнопаління буде набагато простіше і ефективніше.

Лікар-нарколог Мордак Ігор Григорович для позбавлення залежності від тютюнопаління використовує високоефективні методики, які дозволяють раз і назавжди усунути з вашого життя дану проблему, без шкоди для психіки людини, що страждає нікотиновою залежністю.

Лікування нікотинової залежності в нашому центрі проводиться анонімно на умовах суворої конфіденційності особистої інформації пацієнтів.

Довірте позбавлення від нікотинової залежності висококваліфікованим фахівцям Центру лікування тютюнової залежності, алкоголізму, ігроманії та наркоманії «Апімедцентр» в Мукачево, щоб самим переконатися, наскільки ефективні, дієві і безпечні використовуються у нас способи і методи лікування тютюнопаління та інших видів залежності.